ML Princess/Solo

Zastosowanie: Do nawilżania zużywającego duże i bardzo duże ilości wody.

Do nawilżania powietrza ML należą systemy ML Princess i ML Solo.

Systemy ML Princess i ML Solo nadają się do zastosowań przemysłowych wymagających intensywnego nawilżania. Instalowane na stałe uzdatnianie wody ML i pompę wysokociśnieniową można dostosowywać rozbudowywać stosownie do potrzeb klienta. W ten sposób można uzyskać wydajność systemu dochodzącą do 10 000 kg/godzinę.

Systemy ML konserwowane są wyłącznie na miejscu u klienta. Zakres serwisu i konserwacji ustalany jest indywidualnie w umowach konserwacyjnych.

ML Solo Luftbefeuchter

ML Solo

Film o systemach ML

Najważniejsze zalety:

  • Wysoka wydajność – Uzdatnianie wody i pompę wysokociśnieniową można elastycznie rozbudowywać do wydajności wynoszącej nawet 10 000 kg/godzinę.
  • Elastyczność – Stosownie do potrzeb zamawianego systemu, dobiera się np. różne rozmiary dysz, różne średnice węży wysokociśnieniowych i różne pojemności instalacji uzdatniania wody. Dzięki tym działaniom instalacja jest idealnie dostosowana do wymagań i warunków przyszłej eksploatacji.
  • Niezawodność ze stali nierdzewnej – Wszystkie elementy w produktach ML, przez które płynie woda, są wykonywane ze stali nierdzewnej. Materiał ten zapewnia długą żywotność i idealną higienę.
  • Certyfikowana higiena – Znak „Optymalne nawilżanie powietrza” potwierdzający przeprowadzenie testów i nadany przez Centralną Federację Towarzystw Ubezpieczeń Od Odpowiedzialności Pracodawców Przemysłowych (DGUV) potwierdza higieniczne działanie, bezpieczeństwo i ekonomiczność systemu.

Zalecenia: Nawilżanie powietrza ML

MLP RO

Produkuje wodę uzdatnioną i wytwarza wysokie ciśnienie wymagane do pracy wszystkich systemów nawilż...

Czytaj dalej

Konserwacja na miejscu

Przeszkoleni technicy sprawdzają instalację nawilżania powietrza bezpośrednio na miejscu u klienta.

Czytaj dalej

Nawilżanie powietrza w przemyśle

W tym miejscu znajdziesz przegląd nawilżania powietrza DRAABE w przemyśle.

Czytaj dalej

Lokalizator produktów online

W tym miejscu dobierzesz interaktywnie odpowiednie systemy nawilżania do Twoich zastosowań.

Czytaj dalej