Żyjemy swoją wizją

"Success is in the air"

Stale rosnące znaczenie profesjonalnego nawilżania powietrza we wszystkich branżach i zastosowaniach, czy to na rynkach krajowych, czy na międzynarodowych, zmotywowało nas do wyznaczenia pracownikom naszej firmy jasnego celu. Wizja DRAABE stanowi główną siłę napędową we wszystkich decyzjach strategicznych i operacyjnych przedsiębiorstwa.

Ten wybiegający w przyszłość fundament wartości spełniany jest wiarygodnie przez każdego pracownika DRAABE – zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Całkowicie oddajemy si�� temu, co wyznaczyliśmy sobie za cel, czyli zapewnieniu sukcesu naszym klientom, naszym pracownikom i naszej firmie. Dziś i w przyszłości!


Sukces

  • Twój sukces dzięki naszym systemom nawilżania powietrza.

Odpowiedzialność 

  • Woda i powietrze są dla nas jak pokarm.   

Pasja

  • Naszą pasją jest troska.

Cele

  • Jesteśmy coraz 
    lepsi.

      

DRAABE humidification increases success

DRAABE assumes responsibility for food, water and air

Passion for DRAABE air humidification

Succeeding with DRAABE on all fronts

Jesteśmy o krok dalej niż inni, by stale być przy naszych klientach.

Na całym świecie doradzamy klientom w sprawach związanych z nawilżaniem powietrza. Dzięki jedynym w swoim rodzaju, dobieranym indywidualnie do potrzeb systemom nawilżania powietrza przyczyniamy się do sukcesów osiąganych przez naszych klientów. Wyraźnie niższe koszty, wyższa jakość, indywidualny klimat wpływający na dobre samopoczucie oraz ochrona zdrowia to niektóre korzyści, którymi mogą cieszyć się nasi klienci.

Opinie klientów 

Sztuka tworzenia nawilżania powietrza to nasza codzienna działalność.

Rozumiemy naszą profesję, jesteśmy ekspertami w nawilżaniu powietrza i uzdatnianiu wody. Do każdego zastosowania jesteśmy w stanie zagwarantować odpowiednio higieniczne rozwiązanie i niezawodność działania naszych systemów nawilżania powietrza. Powietrze i woda są dla nas jak pokarm i przez każdego z nas są należycie traktowane. Poczucie odpowiedzialności!

Życiodajna woda 

Wiemy, co trzeba robić, zanim zacznie się to robić. 


W oparciu o kompetentne doradztwo i nastawioną na konkretne potrzeby sprzedaż, od samego początku tworzymy podstawę partnerskich stosunków z klientem. Nasz jedyny w swoim rodzaju pakiet Full-Service z automatycznie ustalanym harmonogramem konserwacji, przeglądami i regularnymi aktualizacjami, daje naszym klientom w każdej chwili poczucie zaufania, że ich instalacja nawilżania powietrza jest higieniczna, sprawna technicznie i postępuje w swoim zaawansowaniu wraz z czasem.

Konserwacja Full-Service 

Nasze dzisiejsze zaawansowanie technologiczne dla naszej konkurencji nawet w przyszłości będzie zaledwie celem.

By tak się stało, stale poprawiamy się we wszystkich dziedzinach – czy to w nawilżaniu powietrza, czy też w uzdatnianiu wody. Dba o to każdy z nas na swoim miejscu. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie potrzebują nas nasi klienci na świecie – oferujemy najlepszy stosunek ceny do usługi, indywidualne doradztwo, wysokiej jakości produkty i najlepszy serwis.

Technologie