System jako źródło sukcesu

Dla człowieka, materiału i maszyny


Condair Systems jest specjalistą od bezpośredniego nawilżania powietrza w pomieszczeniach. We wszystkich zastosowania w obiektach przemysłowych i biurowych Condair Systems oferuje indywidualnie dobierane rozwiązania w zakresie właściwego nawilżania powietrza bezpośrednio w pomieszczeniu. Naszymi mocnymi stronami są kompletne, systemowe rozwiązania obejmujące szeroką paletę usług, od planowania po konserwację.

Nasze bezpośrednie nawilżanie powietrza pasuje do każdego budynku i bez względu na zakres zastosowania gwarantuje sukces naszym klientom. Niskie koszty energii, elastyczne możliwości montażu, nieskomplikowane doposażenie i różnorodne pakiety konserwacji – oto najmocniejsze strony bezpośredniego nawilżania powietrza. Wyraźnie niższe koszty, wyższa jakość, indywidualny klimat wpływający na dobre samopoczucie oraz ochrona zdrowia to niektóre korzyści, którymi mogą cieszyć się nasi klienci.


Nawilżanie powietrza DRAABE 

Condair Systems ze swoją kluczową marką DRAABE wyznacza standardy w zakresie higieny, łatwości konserwacji i efektywności energetycznej. Od dziesięcioleci innowacje i unikalne rozwiązania systemu DRAABE idealnie sprawdzają się w każdym zastosowaniu i każdej branży. Automatyczne konserwacje Full-Service, dożywotnia gwarancja, bezpłatne aktualizacje, nieskomplikowana rozbudowa i wyposażenie odpowiadające zawsze najnowszemu stanowi techniki – naszym klientom nie pozostaje nic innego, jak zrelaksować.

 

Grupa Condair

Condair Systems jako przedsiębiorstwo grupy Condair od dziesięcioleci łączy doświadczenie i kompetencję w rozwoju produktów przystosowanych do najróżniejszych wymagań i zastosowań. Zatrudniająca niemal 750 pracowników grupa Condair jest wiodącym w świecie producentem komercyjnych i przemysłowych systemów nawilżania powietrza. Do grupy Condair należą punkty dystrybucyjne i serwisowe z 22 krajów, zakłady produkcyjne w Europie, Ameryce północnej i Chinach, jak również światowa sieć partnerów dystrybucyjnych w ponad 50 lokalizacjach


Więcej o nas