System jako źródło sukcesu

Dla człowieka, materiału i maszyny


Condair Systems jest specjalistą od bezpośredniego nawilżania powietrza w pomieszczeniach. We wszystkich zastosowania w obiektach przemysłowych i biurowych Condair Systems oferuje indywidualnie dobierane rozwiązania w zakresie właściwego nawilżania powietrza bezpośrednio w pomieszczeniu. Naszymi mocnymi stronami są kompletne, systemowe rozwiązania obejmujące szeroką paletę usług, od planowania po konserwację.

Nasze bezpośrednie nawilżanie powietrza pasuje do każdego budynku i bez względu na zakres zastosowania gwarantuje sukces naszym klientom. Niskie koszty energii, elastyczne możliwości montażu, nieskomplikowane doposażenie i różnorodne pakiety konserwacji – oto najmocniejsze strony bezpośredniego nawilżania powietrza. Wyraźnie niższe koszty, wyższa jakość, indywidualny klimat wpływający na dobre samopoczucie oraz ochrona zdrowia to niektóre korzyści, którymi mogą cieszyć się nasi klienci.


Nawilżanie powietrza DRAABE 

Condair Systems ze swoją kluczową marką DRAABE wyznacza standardy w zakresie higieny, łatwości konserwacji i efektywności energetycznej. Od dziesięcioleci innowacje i unikalne rozwiązania systemu DRAABE idealnie sprawdzają się w każdym zastosowaniu i każdej branży. Automatyczne konserwacje Full-Service, dożywotnia gwarancja, bezpłatne aktualizacje, nieskomplikowana rozbudowa i wyposażenie odpowiadające zawsze najnowszemu stanowi techniki – naszym klientom nie pozostaje nic innego, jak zrelaksować.

 

Grupa Condair

Założona w 1948 roku i mająca siedzibę w Szwajcarii Grupa Condair jest światowym liderem na rynku nawilżania powietrza, osuszania i chłodzenia wyparnego. W oparciu o wyniki badań naukowych opracowujemy spersonalizowane, kompleksowe rozwiązania, którym nasi klienci mogą zaufać w całym cyklu życia. Dzięki optymalnej wilgotności zwiększamy produktywność i tworzymy zdrowszy klimat w pomieszczeniach. Grupa Condair posiada zakłady produkcyjne w Europie, Ameryce Północnej i Chinach oraz własne oddziały sprzedaży i serwisu w 22 krajach, a także przedstawicielstwa w 50 lokalizacjach na całym świecie.


Więcej o nas