Nawilżanie powietrza - systemy dysz wysokociśnieniowych

W asortymencie posiadamy nawilżacze wysokociśnieniowe – rozwiązania wydajne, ergonomiczne, łatwe w montażu, doprowadzające do pomieszczenia czyste powietrze zgodnie z potrzebami. Nasza oferta obejmuje wiele urządzeń różniących się między sobą zastosowaniem i specyfikacją. Do działania wykorzystują wysokie ciśnienie wody wydobywające się ze specjalnie zaprojektowanych dysz wysokociśnieniowych. Rozwiązanie tego typu wymaga dodatkowo wyłącznie zainstalowania systemu uzdatniania wody. 


DRAABE TurboFogNeo

Różne warianty urządzeń dostarczają indywidualnych rozwiązań i optymalnych rezultatów nawilżania.

Czytaj dalej

DRAABE TurboFogNeo 8

Najwydajniejszy nawilżacz powietrza serii TurboFogNeo przeznaczony do montażu sufitowego w halach przemysłowych.

Czytaj dalej

DRAABE NanoFog Evolution/Sens

Nawilżanie powietrza mikroskopijną mgłą we wszystkich zastosowaniach, wymagających zastosowania cichego i dyskretnego rozwiązania.

Czytaj dalej

DRAABE DI Flex

Solidny system o dużej wydajności, przystosowany do pracy w ekstremalnych warunkach – generujący przy tym relatywnie niskie koszty.

Czytaj dalej

ML Princess/Solo

Nadaje się do zastosowań przemysłowych wymagających dużego nawilżania powietrza ze stacjonarną instalacją uzdatniania wody.

Czytaj dalej

ML Flex

System charakteryzuje się prostą instalacją, niskimi kosztami eksploatacyjnymi i różnorodnymi możliwościami zastosowań.

Czytaj dalej
Zastosowanie dysz wysokociśnieniowych 
Oferujemy wyjątkowe systemy dysz, które można zamontować na suficie oraz na ścianie. Urządzenia są bardzo wydajne (maksymalnie 54 kg/h) dzięki specjalnej budowie – umożliwia łatwe załączanie oraz odłączanie dysz w celu jak najlepszego dopasowania systemu do specyfiki oraz potrzeb danego pomieszczenia. Ponadto dzięki dużej wydajności nawilżacze powietrza zużywają zaledwie niewielką część prądu, jaką przy tej samej pracy pobierają dysze wykorzystujące do działania sprężone powietrze. Niskie koszty eksploatacji to kolejna zaleta naszego rozwiązania: łatwe w czyszczeniu i wyjmowaniu elementy wykazują znacznie dłuższą żywotność. Dysze wysokociśnieniowe pozwalają na odpowiednie nawilżanie nawet bardzo dużych powierzchni, w tym wnętrz przemysłowych, biurowych czy magazynowych. Ponadto proponujemy systemy dyskretne, które sprawdzą się w mniejszych pomieszczeniach, zapewniając właściwy poziom nawilżenia powietrza. Niezawodność – kolejna istotna cecha, która umożliwia korzystanie z systemu dysz wysokociśnieniowych w wybrany przez siebie sposób. Rozwiązanie to może działać bez przeszkód w każdym pomieszczeniu, zapewniając optymalną świeżość powietrza tak niezbędną każdemu pracownikowi.
Działanie systemu 
Dysze wysokociśnieniowe rozpylają mikroskopijną mgiełkę, która pomaga w odpowiednim nawilżeniu powietrza. Jest niemal bezszelestna i rozprowadzana w powietrzu bardzo szybko oraz delikatnie. Do jak najlepszego działania systemu wykorzystuje się wodę pod ciśnieniem 85 bar, która doprowadzana jest w sposób bezpośredni. Nawilżanie wysokociśnieniowe możliwe jest przy jednoczesnym zainstalowania systemu uzdatniania wody, które pozwala zachowanie wysokiego poziomu higieniczności w pomieszczeniach.

 
Najlepszy system nawilżania powietrza w Twoim zakładzie pracy 
Dbałość o dobre samopoczucie oraz zdrowie pracowników w zamkniętych pomieszczeniach odgrywa niezwykle ważną rolę w każdym przedsiębiorstwie. Dlatego zachęcamy do sprawdzenia naszych wydajnych instalacji, które m.in. pomagają zmniejszyć ogólne pylenie oraz zapewniają świeży klimat, co może przełożyć się na polepszeniu komfortu w zakładzie pracy.

Co zapewniamy

Bezwzględna higiena w nawilżaniu powietrza DRAABE

  • Bezwzględna higiena


Elastyczność nawilżania powietrza DRAABE

  • Elastyczność


Oszczędność energii z nawilżaniem powietrza DRAABE

  • Oszczędność energii


Trwałość dzięki koncepcji DRAABE

  • Trwałość