ML Flex

Zastosowanie: System ML Flex znajduje bardzo szerokie zastosowanie. Jego możliwości dostosowywane są do indywidualnych wymagań w miejscu zainstalowania.

System ML Flex znajduje bardzo szerokie zastosowanie przemysłowe. Jego możliwości dostosowywane są do indywidualnych wymagań w miejscu zainstalowania.

ML Flex można zamontować zarówno na ścianie, jak i na stropach. Ilość wody wykorzystywanej do nawilżania ustala się poprzez liczbę dysz, która może być praktycznie nieograniczona.

Instalowane na stałe uzdatnianie wody ML i pompę wysokociśnieniową można dostosowywać rozbudowywać stosownie do potrzeb klienta. W ten sposób można uzyskać wydajność systemu dochodzącą do 10 000 kg/godzinę.


Film o systemach ML

Najważniejsze zalety:

  • Wysoka wydajność – Uzdatnianie wody i pompę wysokociśnieniową można elastycznie rozbudowywać do wydajności wynoszącej nawet 10 000 kg/godzinę.
  • Elastyczny  możliwość montażu na ścianie i suficie. Dzięki konstrukcji dysz wysokociśnieniowych w kształcie litery T, można je indywidualnie konfigurować i w ten sposób precyzyjnie ustawiać kąt natrysku w celu uzyskiwania optymalnych rezultatów nawilżania.
  • Niezawodność ze stali nierdzewnej - Dysze i przewody wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej, co gwarantuje długą użyteczność oraz absolutną higienę.
  • Certyfikowana higiena – Znak „Optymalne nawilżanie powietrza” potwierdzający przeprowadzenie testów i nadany przez Centralną Federację Towarzystw Ubezpieczeń Od Odpowiedzialności Pracodawców Przemysłowych (DGUV) potwierdza higieniczne działanie, bezpieczeństwo i ekonomiczność systemu.
       

Masz pytania na temat zastosowania i konserwacji systemów ML Flex?

Chętnie udzielimy pomocy.

Chętnie udzielimy pomocy.

Zapytaj teraz!

Zapytaj teraz!

Zalecenia: Nawilżanie powietrza ML Flex

ML Princess/Solo

Nadaje się do zastosowań przemysłowych wymagających dużego nawilżania powietrza ze stacjonarną inst...

Czytaj dalej

Konserwacja na miejscu

Przeszkoleni technicy sprawdzają instalację nawilżania powietrza bezpośrednio na miejscu u klienta.

Czytaj dalej

Nawilżanie powietrza w przemyśle

W tym miejscu znajdziesz przegląd nawilżania powietrza DRAABE w przemyśle.

Czytaj dalej

Lokalizator produktów online

W tym miejscu dobierzesz interaktywnie odpowiednie systemy nawilżania do Twoich zastosowań.

Czytaj dalej