Synteza przewodnościowa SynPur firmy DRAABE

Firma DRAABE opracowała układ syntezy przewodnościowej SynPur, by móc spełnić dodatkowe wymagania dotyczące nawilżania sterylnych pomieszczeń w takich obszarach zastosowania, jak np. przemysł elektroniczny, muzea, czy biura. System, dołączany jako opcjonalny moduł dodatkowy, przystosowuje doprowadzaną wodę (wodę po odwróconej osmozie lub całkowitym odsoleniu) i udostępnia ją podłączonej dalej instalacji nawilżania powietrza. SynPur, podobnie jak pozostałe systemy, jest wbudowany w przenośny kontener, który można łatwo podmienić.

Pakiet pełnego serwisu DRAABE obejmuje usługę wymiany co 6 miesięcy systemu uzdatniania wody SynPur na nowy całkowicie zregenerowany i zdezynfekowany. Pakiet ten pokrywa wszelkie koszty kontroli higieny, dezynfekcji, części zamiennych lub usunięcia ewentualnych usterek. Ponadto na bieżąco dodawane są techniczne nowości i aktualizacje, dzięki czemu system SynPur praktycznie nigdy się nie starzeje.

SynPur Container
Synteza przewodnościowa DRAABE

Schemat uzdatniania wody i nawilżania powietrza

Szczególne funkcje SynPur:

Opatentowane nawilżanie sterylnych pomieszczeń


Opatentowana technologia syntezy DRAABE pozwala odseparowywać z doprowadzanej wody wszystkie rozpuszczone w niej pozostałe substancje mineralne, gwarantując w ten sposób brak dostarczania dodatkowych minerałów do nawilżanego powietrza w pomieszczeniu.


100% skuteczności


Dzięki optymalnemu określaniu przewodności można przygotować 100% pobieranej wody (uzdatnionej).

Demineralizacja sterowana procesorowo


Sterowana mikroprocesorowo technika regulacji gwarantuje pełną demineralizację i jednocześnie zminimalizowanie wymaganych do niej materiałów eksploatacyjnych.

Najważniejsze zalety:

 • Opatentowana technologia nawilżania pomieszczeń sterylnych 

  -
   technologia syntezy DRAABE pozwala odseparowywać z doprowadzanej wody wszystkie rozpuszczone w niej pozostałe substancje mineralne, gwarantując w ten sposób brak dostarczania dodatkowych minerałów do nawilżanego powietrza w pomieszczeniu.
 • Konserwacja Full-Service z dożywotnią gwarancją, automatycznymi aktualizacjami i gwarancją 100% higieny i sprawności. Dzięki procesowi automatycznej podmiany kontenera brak konieczności konserwacji przez użytkownika.

 • Certyfikat VDI 

  -
  systemy DRAABE posiadają certyfikat zgodności z wytyczną Zrzeszenia Inżynierów Niemieckich (VDI) 6022 strona 6 i tym samym są zgodne z aktualnym stanem techniki.

Masz pytania na temat zastosowań syntezy przewodnościowej
SynPur?

Chętnie ci doradzimy.

Zapytaj teraz

!

Synteza przewodnościowa SynPur firmy DRAABE

Wszystko w komplecie: Drobiazgowa konserwacja

Raz na sześć miesięcy odbywa się konserwacja uzdatniania wody i pulsacji wysokociśnieniowej DRAABE.

Jetzt weiterlesen

Certyfikacja VDI

Certyfikacja VDI jest częścią pakietu Full-Service i zapewnia maksimum bezpieczeństwa.

Jetzt weiterlesen

Referencje: Biura, centra informacji telefonicznej i muzea

Wybrani klienci DRAABE w biurach, centrach informacji telefonicznej i muzeach.

Jetzt weiterlesen

Nawilżanie powietrza we wszystkich zastosowaniach

DRAABE oferuje indywidualne rozwiązania do wszystkich zastosowań – niezależnie od klimatyzacji.

Jetzt weiterlesen