Wszystko w komplecie

Konserwacja Full-Service DRAABE bazuje na modułowej zasadzie konstrukcji systemów DRAABE i ma zapewniać oszczędną oraz profesjonalną konserwację i dezynfekcję. Podmiana kontenera zapewnia klientom dzierżawiącym produkty DRAABE użytkowanie instalacji stale równoważnych z nowymi, z zastosowaniem najnowocześniejszej techniki i zgodnie z przestrzeganiem wytycznych Zrzeszenia Inżynierów Niemieckich (VDI). Raz na sześć miesięcy każdy system uzdatniania wody i pulsacji wysokociśnieniowej DRAABE jest poddawany kompleksowemu badaniu i konserwacji:

1. Czyszczenie i dezynfekcja

Higiena i niezawodność

Każda instalacja jest w całości demontowana. Każda część jest dokładnie sprawdzana i czyszczona. Zużyte części są wymieniane. Specjalne płukania czyszczą i dezynfekują systemy.

2. Specjalistyczne stanowiska testowe

Zawsze 100%-towa wydajność

Technicy DRAABE na specjalistycznych stanowiskach testowych ustawiają instalacje odwróconej osmozy i pompy wysokociśnieniowe precyzyjnie na indywidualny profil użytkowy.

3. Kontrola nawilżaczy

Dożywotnia gwarancja

W ramach kontroli DRAABE (opcjonalnie co dwa lata) wymieniane są rozpylacze czystej wody, oddawane do czyszczenia wraz z wymianą części zużywalnych, a także sprawdzane są wszystkie funkcje. Klienci korzystający z opcji kontroli otrzymują 2-letnie odnowienie gwarancji.

4. Udokumentowana higiena

Wszystko pod kontrolą

W laboratorium DRAABE bada się łączną zawartość bakterii i grzybów w dostarczonych próbkach wody. Dopiero po tym teście konserwację dokumentuje się w specjalnej książce serwisowej – w ten sposób można zweryfikować w dowolnym czasie ostatnią konserwację.

5. Ekspresowa wysyłka i infolinia serwisowa

Natychmiastowy serwis

Po zakończeniu regularnego serwisu instalacje są pakowane w bezpieczne opakowanie i wysyłane do klienta. W razie awarii, klient następnego dnia rano otrzymuje urządzenie zastępcze.
6. Wymiana kontenera

Nie mieć zmartwień

Kilkoma prostymi ruchami czysty kontener po konserwacji jest wstawiany w miejsce używanego systemu. 

Kontener podłącza się do szybkozłączami. Używany system odsyłany jest do firmy DRAABE.

Zalecenia: Konserwacja Full-Service

Klienci referencyjni

Niektórzy klienci, którzy wybrali nasze produkty.

Czytaj dale

Opinie klientów DRAABE

Zobacz, co na temat nawilżania DRAABE powiedzieli klienci.

Czytaj dale

Infolinia działu obsługi klienta

Wszelkie pytania odnośnie instalacji nawilżania powietrza można kierować +49 40 / 85 32 7777

Czytaj dale

Our vision

We make our customers more successful - with success, responsibility, passion and a focus.

Czytaj dale