Kompletny system DRAABE DuoPur

Kompletny system DRAABE DuoPur

Zastosowanie: Wszystkie pomieszczenia  Przestrzeń do 2000 metrów sześciennych o niskich wymaganiach wilgotnościowych. 

Kompletny system DRAABE DuoPur stanowi pakiet all-in-one, obejmujący kompaktowy system DRAABE DuoPur, wysokociśnieniowe nawilżacze powietrza i cyfrowe jednostki sterujące. 

Kompaktowy system DRAABE DuoPur zawiera niezbędne uzdatnianie wody oraz pompę wysokociśnieniową w rozwiązaniu stanowiącym jedno urządzenie o maks. mocy 10 kg/h. Optymalne zużycie energii i maksymalna ochrona zdrowia gwarantowane są poprzez pakiet konserwacji Full-Service. Do tego kompletnego systemu można podłączyć maksymalnie sześć nawilżaczy powietrza typu DRAABE NanoFog Evolution oraz sześć cyfrowych jednostek sterujących DRAABE HumSpot. 

Cena wynajmu 259 € obejmuje jeden nawilżacz powietrza i jedną cyfrową jednostkę sterującą. Oferta zawiera wszystkie czynności konserwacyjne, regularne aktualizacje i dożywotnią gwarancję.

DRAABE NanoFog Evolution

Kompletny system zawiera: 
jeden nawilżacz powietrza DRAABE NanoFog

Film prezentujący kompletny system


Pakiet bezobsługowy:

Montaż

Montaż od nowości lub doposażenie: Kompaktowe systemy DRAABE wymagają niewiele miejsca i dzięki swoim niewielkim gabarytom łatwo zmieszczą się w niemal każdym budynku. Wystarczy zapewnić dopływ i odpływ wody, podłączenie do prądu, natomiast co do kosztów, to ograniczają się one jedynie do jednorazowej instalacji z uwzględnieniem planów projektowych.


Wymiana kontenera

DRAABE DuoPur i DRAABE TrePur umieszczone są w przenośnych skrzynkach. Co 6-8 miesięcy otrzymujesz urządzenie do podmiany po gruntownej konserwacji i dezynfekcji. Przy okazji regularnych konserwacji, na bieżąco uzupełniane są wszystkie wprowadzane modyfikacje.


Remont kapitalny

Rozpylacze czystej wody DRAABE NanoFog co dwa lata są oddawane do generalnego przeglądu i wymiany części zużywalnych. Przy okazji prewencyjnie dezynfekowane i przepłukiwane są wszystkie przewody. W ten sposób zapewniamy optymalne zużycie energii i maksymalną ochronę zdrowia nawet po wielu latach.Najważniejsze zalety:

  • Innowacyjna technologia wysokociśnieniowa opracowana specjalnie do nawilżania małych pomieszczeń przy niewielkim zapotrzebowaniu na wilgoć do 10 l/h.
  • Niskie koszty inwestycji i późniejszej ogólnej eksploatacji
  • Pakiet Full-Service obejmujący kompletny system
  • Dożywotnia gwarancja
  • Najnowszy stan techniki

Masz pytania w związku z kompletnym systemem DRAABE DuoPur?

Chętnie udzielimy pomocy.

Zapytaj teraz!

Zalecenia: Kompletny system DRAABE DuoPur

DRAABE NanoFog Evolution/Sens

Nawilżanie powietrza mikroskopijną mgłą we wszystkich zastosowaniach, wymagających zastosowania cic...

Czytaj dalej

DRAABE HumSpot

Steruje i nadzoruje nawilżanie w poszczególnych sekcjach nawilżania (pomieszczeniach).

Czytaj dalej

DRAABE DuoPur

DRAABE DuoPur łączy funkcje systemu uzdatniania wody oraz systemu wysokociśnieniowego zapewniając m...

Czytaj dalej

Konserwacja Full-Service DRAABE

Oprócz prostej podmiany kontenera DRAABE inne czynności konserwacyjne są zbędne.

Czytaj dalej