Hamburg, luty 2015

Bezpośrednie nawilżanie powietrza w pomieszczeniu DRAABE

Nowość: NanoFog Sens

System jest oszczędny i łatwy w rozbudowie i pracuje bez klimatyzacji: taki jest system nawilżania NanoFog DRAABE. Nowy system DRAABE NanoFog Sens został opracowany specjalnie do wymagających zastosowań w pomieszczeniach biurowych i roboczych.

Innowacyjny NanoFog Sens jest – jak jego „większy brat” Evolution – wyposażony w dysze wysokociśnieniowe i rozpyla bezpośrednio do powietrza otoczenia mikrodrobną mgłę pary wodnej. Idealnie sprawdza się w szczególności w bardzo wrażliwych zastosowaniach o niewielkim zapotrzebowaniu na wilgoć, pomieszczeniach o skomplikowanym układzie oraz w zastosowaniach, w których wymagana jest cisza.

Zupełnie nowa technologia dysz zapewnia znacznie cichszą pracę, niż jest zalecana do zastosowań w pomieszczeniach biurowych. Ekstremalnie cichy NanoFog Sens optymalnie nawilża powietrze także przy niskim zapotrzebowaniu na wilgoć. Pieczenie oczu, problemy z głosem i częste przeziębienia z powodu suchych śluzówek szczególnie w biurach, to dziś przeszłość. Dzięki zwartej konstrukcji i dyskretnemu wyglądowi NanoFog Sens i NanoFog Evolution można elastycznie instalować w pomieszczeniu i nadają się idealnie do zastosowań biurowych.

Wysokociśnieniowy system nawilżania jest sterowany cyfrowo i ze strony użytkownika nie wymaga żadnej konserwacji. Pakiet DRAABE Full-Service obejmuje podmianę kontenera uzdatniania wody raz na pół roku i przeprowadzenie konserwacji kompletnego systemu. W ten sposób można łatwo kontrolować czystość higieniczną i bezpieczeństwo, a także spełniać wszystkie wymagania nowej normy VDI 6022, strona 6. Certyfikowane bezpośrednie nawilżanie powietrza może pracować bez obecności klimatyzacji. Dodatkowo, dzięki zastosowaniu oszczędnego systemu wysokiego ciśnienia, można obniżyć koszty energii.Powrót do przeglądu cji:

 
Nawilżanie powietrza DRAABE NanoFog

Nawilżacze powietrza DRAABE NanoFog Sens.


Nawilżacze powietrza DRAABE NanoFog Sens

NanoFog – opracowany specjalnie do wymagających zastosowań w pomieszczeniach biurowych i roboczych. 


Masz pytania na temat DRAABE NanoFog Sens?

Chętnie przekażemy ci szczegółowe informacje i przykłady z praktyki.

Skontaktuj się z nami już teraz!

Zalecenia: Nawilżanie powietrza DRAABE NanoFog Sens i Evolution

Nawilżanie powietrza a zdrowie

Dowiedz się więcej na temat wpływu zdrowia, dobrego samopoczucia i wydajności w biurze.

Czytaj dalej

Nawilżanie powietrza w biurze

Nawilżanie powietrza w biurze chroni zdrowie i zwiększa wydajność pracowników.

Czytaj dalej