Wilgotność względna minimum 40% - 60%

Wśród zarządców obiektów i administratorów budynków mało znany jest fakt, że gdy temperatura zewnętrzna spadnie do około 13°C lub mniej, wilgotność w pomieszczeniu budynku przy ogrzewaniu na poziomie 23°C zwykle spada poniżej 40% wilgotności względnej gdy nie ma zainstalowanego nawilżania. Dlaczego jest to tak istotne? Suche powietrze w pomieszczeniu o wilgotności względnej poniżej 40% w budynkach w okresie zimowym w znacznym stopniu przyczynia się rozprzestrzeniania wirusów. W budynkach dzięki komercyjnym systemom nawilżania można z łatwością utrzymać poziom wilgotności względnej na poziomie 40-60%. Nadszedł czas sprawdzenia i przystosowania Twoich budynków do zahamowania rozprzestrzeniania się wirusów, takich jak Covid-19.

Więcej informacji znajdziesz tutaj

 

 

Infopaket Facility Management

Nawilżanie powietrza dla zarządzania sprawami technicznymi


  • Wzrost wartości każdej nieruchomości

   Optymalny klimat w pomieszczeniu tworzy w każdym biurze wyjątkowe miejsce pracy. Większa wartość dla każdego użytkownika!

   • Lepsze zdrowie i większa wydajność

   Regulowana wilgotność powietrza chroni przed grypą, wirusami, dolegliwościami głosu i wysychaniem śluzówek oczu. Zdrowsi pracownicy i większa wydajność z pracy!

   • W każdym budynku

   Każdy budynek można w dowolnej chwili doposażyć w bezpośrednie nawilżanie powietrza. 100% higieny, niskie koszty i mniejsze zużycie energii niż w przypadku klimatyzacji   Hochdruck-Luftbefeuchtung im Büro


    Kliknij tutaj po bezpłatną informację: 
    Nowe informacje dla zarządzania sprawami technicznymi

    Pola oznaczone gwiazdką '*’ są obowiązkowe

    Neues Wissen zur