Kiedy suche powietrze staje się problemem

Optymalny klimat w pomieszczeniu jest ważnym czynnikiem produkcyjnym w wielu obszarach przemysłowych, warunkującym standaryzację produkcji, zapewniającym jakość i pozwalającym zachować wysoką wartość. Jeśli powietrze jest zbyt suche, to przykładowo zmiany właściwości materiałów lub występowanie ładunków elektrostatycznych prowadzą do zakłóceń produkcji i dodatkowych kosztów. Szczególnie wrażliwa jest obróbka materiałów hydrofilowych, takich jak np. papier, tektura, drewno czy włókna tekstylne. Od mikroelektroniki po przemysł spożywczy, stała, optymalna wilgotność powietrza może zagwarantować jakość w wielu gałęziach przemysłu, a także zapewnić szybką i bezusterkową produkcję.


Zamów już teraz bezpłatną  najnowszą broszurę nawilżania powietrza bezpłatnie!

  • Wyższa jakość, niższe koszty

   Dowiedz się, w jaki sposób optymalna wilgotność powietrza i temperatura chronią przed ładunkami elektrostatycznymi oraz mogą skutecznie zredukować zachorowalność.

   • Aktualny stan techniki

   Parowniki i rozpylacze – w trosce o zapewnienie dostatecznej wilgotności powietrza stosuje się najróżniejsze technologie, których zasadność użycia rozpatruje się przede wszystkim pod kątem zużycia energii i nakładów ponoszonych na konserwację.


   • Przykłady z praktyki 

   Dowiedz się, jakie doświadczenia mają inne firmy: Volkswagen, Dannemann i Nordan dzielą się faktami, własnymi wrażeniami i praktycznymi wskazówkami.   Broschüre "Produktionsfaktor Raumklima"
   Najnowsza broszura „Klimat pomieszczenia jako kluczowy czynnik produkcyjny”

   Dowiedz się więcej z 16 stron – włącznie z przykładami z praktyki.

   Kliknij tutaj: 
   Bezpłatna broszura „Klimat pomieszczenia jako kluczowy czynnik produkcyjny”

   Pola oznaczone gwiazdką '*’ są obowiązkowe

   Optimale Luftfeuchte digital gesteuert
   Direkt-Raumluftbefeuchtung für alle Anwendungen

   Więcej o nawilżaniu powietrza