Zamów broszurę tutaj
"BUDYNKI BARDZIEJ PRZYJAZNE DLA ZDROWIA" *

Różne działania mogą chronić przed przenoszeniem infekcji:
Poczynając od zadbania o właściwą wentylację, minimalną wilgotność
powietrza, filtry, oświetlenie, aż po dobór właściwych materiałów.
Dowiedz się teraz: wraz z listą kontrolną do sprawdzenia ryzyka w
Twoim budynku.
*Broszura jest dostępna w języku angielskim

 

Najnowsze ustalenia

Najlepszą ochroną przed przenoszeniem infekcji jest podejście całościowe: 16-stronicowa broszura podsumowuje najnowsze ustalenia. Budynki przyjazne zdrowiu są wynikiem wielu czynników. W najnowszej broszurze objaśniamy wzajemne powiązania i sposób optymalnego połączenia nakierunkowanych na ten efekt działań.

 

 

Dostrzegać ryzyko

Można zmierzyć ryzyko przenoszenia wirusów i bakterii w budynkach. W broszurze wyjaśniamy, jakie są wartości minimalne, na przykład dotyczące jakości i wilgotności powietrza, oraz jakie działania można z nich wyprowadzić w celach praktycznych.

 

 

Przenoszenie wirusów

Istnieją różne środki ochrony przed przenoszeniem wirusów w budynkach. Z broszury dowiesz się, jakie są drogi przenoszenia i od czego zależy żywotność i rozprzestrzenianie się infekcji koronawirusa i grypy.

 

 

Ochrona naturalnej obrony immunologicznej

Szczególnie wilgotność powietrza ma wpływ na obronę immunologiczną i ochronę przed drobnoustrojami chorobotwórczymi. Broszura opisuje w prosty i zrozumiały sposób funkcjonowanie naszych błon śluzowych oraz znaczenie naszego wrodzonego układu odpornościowego.