Hamburgu, Maja 2017

Draabe przekształca się w Condair Systems

Firma Draabe z Hamburga, specjalizująca się w nawilżaniu powietrza, ma nową nazwę: producent nowoczesnych systemów do bezpośredniego nawilżania powietrza w budynkach przemysłowych i biurowych od teraz nazywa się Condair System.

Decyzja o zmianie marki wpisuje się w strategię dalszego rozwoju firmy jako wiodącego producenta systemów nawilżania powietrza oraz przynależności do światowego potentata Condair. Draabe jako specjalista w bezpośrednim nawilżaniu powietrza już od 2001 r. należy do grupy Condair i oferuje kompletne rozwiązania dla klientów końcowych, obejmujące szeroką paletę usług, od planowania po konserwację. Szwajcarska grupa Condair, zatrudniająca ponad 650 pracowników w swoich siedzibach na terenie Europy, Ameryki północnej i Chin, jest światowym liderem w produkcji komercyjnych i przemysłowych urządzeń i instalacji do nawilżania powietrza.

Condair Systems GmbH
Nordportbogen 5
22848 Norderstedt 

Gemany

Zmiana firmy idzie w parze z przeprowadzką do nowego europejskiego centrum produkcji i logistyki Condair. Bezpośrednio przy lotnisku w Hamburgu, w Norderstedt powstał właśnie nowy obiekt o powierzchni 8500 m2 z częścią magazynową, produkcyjną i administracyjną, w którym pracę znalazło 130 pracowników. Pod szyldem Condair Systems firma Draabe zarządza stąd od teraz sprzedażą systemów bezpośredniego nawilżania w Niemczech i Europie centralnej. Oprócz tego, z nowej siedziby kierowana jest działalność dotychczasowych punktów logistycznych i montażowych grupy Condair z Szwajcarii, Wielkiej Brytanii i Danii. Dzięki optymalnym połączeniom z powietrza, lądu i wody, nowa europejska centrala powinna stać się centralnym ośrodkiem logistycznym Condair, z którego w przyszłości oferowany będzie błyskawiczny serwis. Nowe centrum ma również olbrzymi potencjał do dalszego rozwoju grupy. Powrót do przeglądu

Condair Systems new site


Neuer Standort am Hamburger Flughafen

Jako Condair Systems firma Draabe ma teraz nową siedzibę bezpośrednio przy lotnisku w Hamburgu

DRAABE wird Condair Systems

.